Apie mus

REKVIZITAI

UAB „FASADŲ ŠILTINIMO SISTEMOS”

Įm. kodas: 135701777

PVM mokėtojo kodas: LT357017716

Rinktinės g. 55, LT-09207, Vilnius

UAB “Fasadų apšiltinimo sistemos” jau 20 metų yra Lietuvos statybų rinkoje.

Didžiausias bendrovės turtas ir patikimumo garantas – suburta patyrusių, kvalifikuotų ir atsakingų specialistų komanda, patirtis ir lankstumas rinkoje.

Įmonei suteikta teisė, pagal kvalifikacijos atestatą Nr.4949, būti ypatingojo statinio statybos rangovu. Atestatas leidžia gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, taip pat minėtų statinių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje atlikti žemės darbus, statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono,mūro, medžio) statybos ir montavimo, stogų įrengimo, apdailos darbus; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimo darbus; statinio šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimo darbus; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimo darbus.

UAB “Fasadų apšiltinimo sistemos” turi ilgametę patirtį administracinių, visuomeninių, komercinių bei gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos srityse.

Įmonė sertifikuota ir dirba pagal tarptautinius sistemos standartus: ISO 9001:2015 – kokybės vadybos sistema; ISO 14001:2015 – aplinkos apsaugos vadybos sistema; ISO 45001:2018 – darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema.

2018 m. Statinių šiltinimo lyderių apdovanojimuose – Profesinio meistriškumo apdovanojimas suteiktas UAB “Fasadų apšiltinimo sistemos” už aktyvią didelės apimties veiklą, atnaujinant (modernizuojant) pastatus.

Bendrovės tikslas – teikti kokybiškas statybos paslaugas ir tapti vienu iš geriausiai vertinamų rangovu.

 

Įmonės
statistika

0 Gyvenamosios paskirties objektai Sėkmingai įgyvendinome gyvenamosios paskirties projektus.
0 Komercinės paskirties objektai Sėkmingai įgyvendinome komercinės paskirties projektus.
0m. Mūsų patirtis UAB “Fasadų apšiltinimo sistemos” jau 20 metų yra Lietuvos statybų rinkoje.
Paskambinkite mums
Parašykite mums
Rekvizitai
UAB „Fasadų apšiltinimo sistemos“
Įm. kodas: 135701777
Rinktinės g. 55, LT-09207, Vilnius